Sprzątanie Grobów

Opieka Nad Grobami Lubin

Cmentarz Lubin – Opieka nad grobami w Lubinie

Cmentarz Lubin: Usługi sprzątania i opieki nad grobami dostępne już w Lubinie! Sprzątanie grobów to niekiedy ciężka i wymagająca czynność, szczególnie gruntowne czyszczenie. Bardzo często zajmują się tym osoby starsze, schorowane. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc w opiece nad grobami Tobie oraz Twoim bliskim.

Sprzątanie grobów oraz opieka nad miejscem pochówku to niezwykle piękny gest pamięci, a zarazem tradycji. Jest to część naszej kultury, zatem warto zadbać o to, aby nagrobek traktowany był z szacunkiem.

Zlecenia dotyczące sprzątania grobów to coraz bardziej popularna usługa. Największym zainteresowaniem cieszy się w okolicach listopada, kiedy zbliża się święto Wszystkich Świętych.


Usługi sprzątania grobów na cmentarzu w Lubinie

Mimo rosnącej popularności usługi sprzątania grobów w Lubinie wiele osób woli samodzielnie sprzątać nagrobki bliskich. Kto zatem decyduje się na zlecenie tego zadania specjalistą?

Jeśli mieszkasz daleko od cmentarza w Lubinie, jesteś z drugiego końca Polski lub przebywasz za granicą – chętnie wyręczymy Cię w tym obowiązku i zadbamy o pamięć Twoich bliskich.

Być może nie masz czasu? To nie jest twoje ulubione zajęcie? A może nagrobek potrzebuje porządnego odświeżenia?


Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami: Oferta sprzątanie grobów Lubin i okolice.

Masz pytania lub chcesz zamówić usługi sprzątania grobów w Lubinie (cmentarz Lubin)?

Zadzwoń do nas: +48 728 362 281 lub

Wyślij wiadomość: sprzataniegrobowpolska@gmail.com


Cmentarz Lubin – jak dojechać?

W Lubinie znajdują się dwa cmentarze, na których świadczymy nasze usługi.

Cmentarz komunalny Lubin

ul. Cmentarna 2
59-300 Lubin

Cmentarz Zacisze

59-300 Obora


Jakie czynności oferujemy w ramach pakietu?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług od prostych, codziennych czynności przy nagrobkach, aż po profesjonalne czyszczenie grobu specjalistycznymi detergentami. Podchodzimy do zadania z prawdziwą pasją chcąc zapewnić najwyższą jakość.

Usuwamy stare ozdoby, znicze, zwiędnięte kwiaty. Poza tym dbamy o najbliższą okolicę grobu, czyli sprzątamy teren wokół nagrobka z liści, chwastów oraz innych odpadów.

Myjemy groby w okresie letnim posiadamy do tego specjalne preparaty, których na co dzień używa się w zakładach kamieniarskich. W okresie zimowym odśnieżymy nagrobek.

Wszelkie usługi wykonywane są w uzgodnionym terminie, a czynności dokumentowane fotografiami przed i po.

Do każdej zamówionej usługi zapalamy 1 znicz gratis!

Jako dodatkowe usługi możemy zaproponować: zapalenie większej ilości zniczy, zamówić wiązanki (żywe lub sztuczne), przygotować specjalne wieńce oraz kompozycje kwiatowe.

Pomożemy również w odnalezieniu grobu, co często bywa problematyczne szczególnie na cmentarzach w większych miastach.

Zajmujemy się również usługami związanymi z renowacją liter i detali na grobach.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami: Oferta sprzątanie grobów Legnica i okolice.


Cmentarz Lubin – całoroczna opieka nad grobami

Dla osób, którzy mieszkają znaczną odległość od Lubina proponujemy pakiet Całorocznej Opieki Nad Grobami. Taka usługa to kompleksowe dbanie o groby najbliższych bez względu na porę roku. Nagrobek będzie zawsze zadbany, udekorowany, posprzątany – a co najważniejsze? Będzie pamiętany.

Usługa to pakiet sprzątania 12 razy w roku (raz w miesiącu). Do zadania przydzielany jednego, dedykowanego opiekuna, z którym mają Państwo bezpośredni kontakt. Każda wizyta będzie udokumentowana. W każdej chwili można zamówić usługę dodatkową.

W pakiecie całorocznym znajdują się wszystkie czynności, które oferujemy w pakiecie jednorazowym.

Cmentarz Lubin – jak zamówić usługę sprzątania grobów?

Jesteśmy dostępni pod telefonem +48 728 362 281, jak również można do nas napisać bezpośrednio na adres e-mail sprzataniegrobowpolska@gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Podczas rozmowy ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące usług.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej groby?

Czysty i zadbany grób to znak, że pamiętamy o najbliższej osobie. Jednak nie zawsze mamy możliwość, aby wykonać tą czynność, szczególnie jeśli mieszkamy daleko, a przyjazd specjalnie na cmentarz jest kosztowny. Wówczas o wiele łatwiej jest zatrudnić specjalistów, którzy są na miejscu.

Korzystając z firmy oferującej usługi sprzątania grobów masz pewność, że praca zostanie wykonana z najwyższą starannością. Jako doświadczona firma używamy tylko i wyłącznie specjalistycznych produktów oraz preparatów do czyszczenia, które wykorzystywane są w branżach kamieniarskich i przemysłowych.

Nasze pakiety oraz usługi są niezwykle elastyczne, a obsługa jest do Państwa dyspozycji. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami: Oferta sprzątanie grobów Lubin i okolice.

Masz pytania lub chcesz zamówić usługi sprzątania grobów w Lubinie (cmentarz Lubin)?

Zadzwoń do nas: +48 728 362 281 lub

Wyślij wiadomość: sprzataniegrobowpolska@gmail.com


Cmentarz Lubin - Opieka nad grobami w Lubinie Cmentarz Lubin - Opieka nad grobami w Lubinie Cmentarz Lubin - Opieka nad grobami w Lubinie Cmentarz Lubin - Opieka nad grobami w Lubinie

Tagi: cmentarz lubin, sprzątanie na cmentarzu w lubinie, cmentarz lubin jak dojechać, cmentarz lubin firma sprzątająca groby.

 

Leave a Comment