Sprzątanie Grobów

cmentarz legnica - opieka nad grobami, sprzątanie grobów legnica

Cmentarz Legnica – Sprzątanie nagrobków i opieka nad grobami

Każde miejsce spoczynku zmarłych powinno być zadbane, czyste i pamiętane. Dlatego nasze usługi dostępne są przede wszystkim w lokalizacji: cmentarz Legnica oraz okolice. Zajmujemy się sprzątaniem i dbaniem o nagrobki niezależnie od lokalizacji, pory roku czy okresów świątecznych.

Nie masz czasu na posprzątanie nagrobka? Podróż do Legnicy zajmuje mnóstwo czasu? Sprzątanie na cmentarzu nie należy do Twoich ulubionych zajęć? A może po prostu obecnie przebywasz poza granicami Polski? Bez względu na wszystko warto zadbać o groby najbliższych!

W ramach naszej oferty znajdziecie Państwo usługi jednorazowe, pakiety świąteczne, opiekę całoroczną, a także pozostałe dodatkowe usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami: Oferta sprzątanie grobów Legnica i okolice.

Masz pytania lub chcesz zamówić usługi sprzątania grobów w Legnicy?

 • Zadzwoń do nas: +48 728 362 281 lub
 • Wyślij wiadomość: sprzataniegrobowpolska@gmail.com


Cmentarz Legnica: Cmentarz Komunalny w Legnicy

Zarządcą Cmentarza Komunalnego w Legnicy jest ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH (Dział Cmentarze Komunalne) z siedzibą pod adresem: ul. Wrocławska 124, 59-220 Legnica. Kontakt tel./fax: 76 / 856 63 45.

Komunalny Cmentarz Legnica powstał w 1822 roku. Wraz ze wzrostem ludności miasta Legnica cmentarz powiększał się o nowe tereny. Na chwilę obecną cmentarz liczy ok. 45 ha. Od południa graniczy z ul. Wrocławską, natomiast od wschodu i północy z nasypami linii kolejowych.

Na terenie cmentarza znajduje się kaplica oraz krematorium.

Cmentarz w Legnicy to duży obszar – zatem jeśli potrzebujesz odnaleźć grób – chętnie pomożemy. Napisz do nas lub zadzwoń.


Cmentarz Legnica – jak dojechać?

Dojazd do cmentarza możliwy jest samochodem (od strony ul. Wrocławskiej) lub komunikacją miejską (autobusy linii: 1, 2, 10, 24, 28, N).

Świadczymy usługi sprzątania nagrobków i opieki nad grobami na tym cmentarzu. Jeśli potrzebujesz zamówić usługi w innej lokalizacji prosimy o kontakt.


Usługi sprzątania grobów w Legnicy i okolicy

Zakres naszych usług obejmuje między innymi:

 • usuwanie starych zniczy, kwiatów, ozdób, itp.
 • sprzątanie terenu wokół grobu (odgarnianie liści, wyrywanie chwastów),
 • mycie grobu w okresie letnim oraz odśnieżanie w zimę,
 • wykonanie usługi w dokładnie uzgodnionym terminie,
 • grabienie i porządkowanie otoczenia grobu.

Do każdej usługi zapalany 1 znicz od nas, a całą pracę udokumentujemy fotografią przed i po.

W ramach usług dodatkowych możemy:

 • zapalić dowolną ilość zniczy,
 • zapewnić wiązanki (żywe lub sztuczne),
 • przygotować wieńce i kompozycje kwiatowe,
 • pomóc w odnalezieniu grobu,
 • wypastować i wypolerować nagrobek,
 • wykonać renowację liter i detali.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami: Oferta sprzątanie grobów Legnica i okolice.


Cmentarz Legnica – całoroczna opieka nad grobami

Dla osób spoza Legnicy idealnym rozwiązaniem będzie pakiet Całorocznej Opieki Nad Grobami. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale co najważniejsze nagrobki będą zawsze zadbane i udekorowane.

Gwarantujemy sprzątanie 12 razy w ciągu roku, a także przydzielimy do tego zadania jednego, dedykowanego opiekuna. W pakiecie całorocznym znajdują się wszystkie czynności, które oferujemy w pakiecie jednorazowym.


Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej groby?

Pamięć po zmarłych jest niezwykle głęboko zakorzeniona w naszej kulturze. Zadbany grób to symbol szacunku do osoby, której już z nami nie ma. W codziennym życiu każdy ma mnóstwo obowiązków, nie zawsze udaje się nam pamiętać o odwiedzeniu cmentarza. Szczególnie jeśli cmentarz jest na drugim końcu Polski lub gdy mieszkamy poza granicami.

Wiemy, że jest wiele różnych, losowych, życiowych sytuacji. Dlatego jesteśmy tutaj dla Państwa, gotowi do pracy, aby świadczyć najwyżej jakości usługi.

Warto skorzystać z firmy, która ma doświadczenie w sprzątaniu, pielęgnowaniu i opiece nad grobami.

Zyskujesz pewność, że praca zostanie wykonana profesjonalnie, z najwyższą starannością. A całość zostanie udokumentowana fotograficznie przed i po. Jako firma z doświadczeniem używamy jedynie specjalistycznych produktów najczęściej wykorzystywanych w branżach kamieniarskich i przemysłowych.

Nasze pakiety oraz usługi są niezwykle elastyczne, a obsługa jest do Państwa dyspozycji. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami: Oferta sprzątanie grobów Cmentarz Legnica i okolice.


Cmentarz Legnica – potrzebujesz zadbać o grób? Skontaktuj się z nami!

Nasze usługi możesz zamówić wysyłają wiadomość na adres e-mail: sprzataniegrobowpolska@gmail.com, kontaktując się z nami telefonicznie: +48 728 362 281 lub wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie.

Cmentarz Legnica Cmentarz Legnica sprzątanie grobów opieka nad grobami legnica cmentarz komunalny legnica cmentarz legnica