Sprzątanie Grobów

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"

Jesteśmy firmą która od lat świadczy usługi utrzymania porządku i dba o pielęgnację grobów naszych Najbliższych na terenie Legnica, Złotoryja, Jawor, Lubin, Polkowice, Głogów łącznie z cmentarzami okalającymi.

Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w czasach, gdy natłok obowiązków, odległość, stan zdrowia, czy panująca pandemia uniemożliwiają opiekę nad miejscami pochówku naszych bliskich – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasz Firma od lat oferuje profesjonalne sprzątanie cmentarzy w Legnicy ale zasięgiem obejmujemy cmentarze w Lubinie i Oborze, Jaworze, Prochowicach, Złotoryi czy Bolesławcu. 

Lata doświadczenia i kontaktu z Państwem spowodowały, że wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy również usługi związane z renowacjami nagrobków, kamieniarstwem czy wykładaniem kostki brukowej dookoła nagrobka aby miejsce pochówku było czyste i zadbane na lata. 

Nie masz czasu na sprzątanie nagrobka?

Co robimy?

Dokładamy starań, aby nasza praca była wykonana rzetelnie i z dbałością o pamięć osoby Zmarłej.

Podchodząc profesjonalnie do każdego zlecenia używamy specjalistycznych środków dostosowanych do materiału, z którego zbudowany jest nagrobek, co pomaga w utrzymaniu trwałości jak i pielęgnacji nagrobka. Każda realizacja jest potwierdzana dokumentacją fotograficzną.  

Nasza oferta obejmuje kompleksową opiekę nad grobami jednorazowo lub w trybie cyklicznym. Sprzątamy po pogrzebie i przygotujemy grób na Wszystkich Świętych czy Wielkanoc.

Zakres podstawowych usług: 

  • sprzątanie i mycie nagrobków
  • odśnieżanie grobu
  • zadbanie o zieleń wokół grobu
  • przystrojenie nagrobka kwiatami, wiązankami
  • zapalenie znicza

Masz pytania? Potrzebujesz dokładnej wyceny?